Warsztaty edukacyjne : "DZIEŃ ŚWIEŻO WYCISKANEGO SOKU"

Warsztaty zaczynają się od wykładu na temat zdrowego odżywiania oraz wpływu jedzenia owoców i warzyw na rozwój Państwa dzieci. Uczniowie klas poprzez zabawę uczą się jak dbać o swoje zdrowie już od najmłodszych lat. Rozmowa z dziećmi pozwala nam dobrać najlepsze składniki soku, aby zachęcić ich do zmiany nawyków żywieniowych. Najczęściej wykorzystywanymi produktami soków owocowo warzywnych są: jabłka, gruszki, marchew, seler i burak. Na życzenie szkoły wzbogacamy składniki naszych soków. Nie dodając do naszego produktu cukru ani innych substancji słodzących dajemy Państwa dzieciom 100% naturalny sok. Dzbanki zdrowego soku trafiają na stoły Dyrektora Szkoły oraz na stoły w Pokojach Nauczycielskich.

Każdy uczestnik warsztatów otrzymuje pamiątkowy dyplom uczestnictwa w „ Dniu Świeżo Wyciskanego Soku” na którym nasze dzieci znajdą przepisy na proste soki, które można zrobić w domu.

kontakt telefoniczny:

Aleksandra Cygan – Koordynator Projektów Unijnych tel.730 - 173-185

Joanna Sikora – Koordynator Projektów Unijnych tel.730 – 173 – 186

Inne nasze warsztaty edukacyjne

::"Zdrowe Śniadanie..."

Przygotowywanie przez dzieci kanapek z ciemnego pieczywa ze swojskim twarogiem i świeżymi warzywami od lokalnych dostawców..

::Witaminowy talerz

Dzieci samodzielnie komponują sałatkę warzywną lub owocową ( do wyboru przez szkołę) z dostarczanych przez nas produktów.

::,, Ruszam się zdrowo”

Proste i przyjemne ćwiczenia połączone z bezpiecznymi konkurencjami sportowymi.