I tak się zaczęło...

Firma "Salvit Prima" została powołana do życia przez miłośników dobrego smaku i zdrowego odżywiania. Jej korzenie sięgają 1995 roku. Wtedy rozpoczęto małą produkcję sałatek na potrzeby okolicznych sklepów osiedlowych i barów w Gdańsku i Gdyni.

Czas na zmiany...

Od 2000 r. właścicelem Firmy został Jarosław Matyszczak. Chcąc kontynuować dzieło komponowania smaków poszerzył asortyment o produkcję surówek a następnie garmażu. Z czasem pozyskaliśmy nowych kontrahentów a sieć dystrybucji sięgnęła całego województwa pomorskiego. Nasz towar dowozimy wszystkim klientom, nawet tym na końcu świata, przez sześć dni w tygodniu !

Czym Was zaskoczymy...

W ofercie znajdziecie Państwo najlepszej jakości asortyment. Surówki bogate w witaminy, ,,babciną” recepturę sałatek i produkty garmażeryjne, łatwe i szybkie w przyżądzeniu dla nowoczesnych Pań domu. Składniki z których wytwarzamy produkty pochodzą od najlepszych dostawców. Wybieramy starannie wyselekcjonowane dodatki i przyprawy pochodzenia naturalnego co sprawia, że nasze potrawy mają wyjątkowo niepowtarzalny smak i zapach. Spróbujesz raz, a napewno zaostrzy Ci się apetyt !

Udzielamy się społecznie, bo warto !

Od 2009 roku bierzemy czynny udział w Unijnym Programie "Owoce w Szkole". Ideą tego programu jest zmiana nawyków żywieniowych u dzieci w klasach 0-III Szkoły Podstawowej oraz wzbogacenie ich diety w niezbędne dla zdrowia witaminy jakie zawierają świeże owoce i warzywa. Ponadto aktywnie uczestniczymy w życiu Trójmiasta i okolic. Jesteśmy sponsorem w wielu imprezach, wspieramy Fundacje, organizacje charytatywne oraz Szkoły. Wszystko co robimy, robimy z wielką pasją!

Zapraszamy do współpracy !

Współpraca z Agencją Rynku Rolnego

Statuetka Agencji Rynku Rolnego za działania na rzecz rozwoju Programu Unijnego „ Owoce i warzywa w Szkole” oraz za promowanie zdrowych nawyków żywieniowych wśród dzieci . Jesteśmy jedyną firmą realizującą ten program w województwie pomorskim, która otrzymała takie wyróżnienie.